ПЛАСТИНКИ ДЛЯ ВИРІВНЮВАННЯ ЗУБІВ

Пластинки для вирівнювання зубів в Києві

Цифрова стоматологія "Victoria Dent" на Печерську

Дефекти прикусу, які проявляються в дитячому віці, слід лікувати негайно, поки щелепу не сформована остаточно. Неправильно сформувався прикус може мати свої наслідки - дефект мови, порушення жувальних функцій, нарешті, це просто серйозний естетичний недолік. Щоб уникнути цього потрібно виправляти прикус, і для цього є спеціальний метод - лікування зубів пластинками. Установка пластинок на щелепу проводиться в клініці Victoria Dent.

Платівка і брекети: в чому різниця?

На сьогоднішній день для вирівнювання зубів і корекції прикусу широко використовуються брекет-системи. Яка різниця між цими двома конструкціями?

По-перше, платівка встановлюється, в основному, дітям до 12 років, тоді як брекети можна встановити і в пізньому дитячому віці, і дорослим.

По-друге, платівка впливає на всю щелепу, а вплив брекетів розподіляється тільки на зуби.

На відміну від брекетів, пластинку можна знімати для прийому їжі, гігієнічних процедур і механічного очищення самого апарату. Брекети встановлюються і знімаються тільки фахівцем.

Ефективність пластинки на зуби доведена багаторічною практикою лікування прикусу пластинками. Однак же, при певній клінічній картині (наприклад, специфічне розташування зубів) її використання може не дати результату, тому досвідчений фахівець відразу порекомендує установку брекет-системи.

Як встановлюється платівка на зуби?

Після первинного огляду ортодонт знімає зліпок щелепи, за яким моделюється пластинка. Після установки апарату на зуби пацієнт регулярно відвідує лікаря для огляду і регулювання ступеня впливу (регулювати тиск пластинки можна і в домашніх умовах, строго дотримуючись вказівок фахівця). Швидкість досягнення результату залежить від початкової клінічної картини і самодисципліни пацієнта.

Лікування прикусу пластинками в стоматології Victoria Dent

В нашій стоматологічній клініці Victoria Dent проводиться корекція прикусу пластинками. Для діагностики і виготовлення апаратом ми використовуємо новітнє обладнання та сучасні екологічно чисті матеріали, які не подразнюють ротову порожнину. Ми забезпечуємо індивідуальний комфорт до кожного пацієнта і регулярно консультуємо з приводу гігієни порожнини рота під час носіння пластинки. Увага! Лікарі стоматології Victoria Dent не дають гарантій швидкого результату в разі низького рівня самодисципліни пацієнта!

Заповніть форму і отримайте знижку!

Ми передзвонимо Вам щоб погоджувати точний час запису