• Бульвар Марії Приймаченко, 6 Печерськ, Київ
  • Пн-Пт: 10:00-20:00, Сб: 10:00-18:00

Про нашу стоматологію

«Victoria Dent» (Вікторія Дент) – це не просто чергова стоматологія в Києві. Клініка «Вікторія Дент» – це місце, де піклуються про Вашу усмішці і комфорті, де Вас вислухають і допоможуть.

Також можна забути про біль і страх перед лікарем, лікування в стоматології «Victoria Dent» (Вікторія Дент) – приємний і не виснажливий процес.

Цифрова стоматологія Victoria Dent

Забудьте про біль і страх перед лікарем, лікування в стоматології «Victoria Dent» (Вікторія Дент) – приємний і не виснажливий процес.

Чашка кави допоможе налаштуватися на потрібний лад. Інтерактивний планшет покаже процедуру лікування і результат. Комп’ютерна анестезія без шприців і голок позбавить від дискомфорту. Відео-окуляри з улюбленим фільмом дозволять забути, що Ви на прийомі у стоматолога.

Приходьте і переконайтеся: здорові зуби – це швидко, комфортно, не страшно.

 

Стоматологія «Вікторія Дент» – це чотири стоматологічні кабінети, оснащених німецькими і спортивне обладнання кращих виробників Європи і Америки: Sirona, 3Shape, Milestone. Ми використовуємо сучасні технології – забудьте про довгий і болісний лікуванні «на око».

Простий приклад – лікування зубів в стоматології «Вікторія Дент» відбувається під мікроскопом. Це дає можливість доктору бачити зуб і всі маніпуляції в найдрібніших подробицях, а значить виключити помилки і гарантувати якісне лікування. Не кожна стоматологія в Києві може похвалитися таким підходом.

Більш того, всім пацієнтам пропонуємо комп’ютерну анестезію – без шприца, без голки і без болю. Дуже добре підходить для дітей (і не тільки), які бояться стоматолога.

Апарат для комп’ютерної анестезії

Стоматологія “Вікторія Дент” одна з небагатьох, хто пропонує зняття відбитків цифровим методом. При цьому Вам не потрібно чекати поки доктор розмістить в роті ложку з слепочной масою, чекати поки вона затвердіє, відчувати дискомфорт при її отриманні. Цифровий сканер поміщається в порожнину рота і робить тисячі знімок зубів, які перетворюються в повноцінну 3D-модель ваших зубів і зберігаються на комп’ютер.

Вся процедура займає до 7 хвилин. Результат: відбиток готовий швидше, точніше і з меншим дискомфортом; результати зберігаються в електронному вигляді і можуть бути вислані на пошту.

gallery_about1-750x500

У нашій клініці до ваши послуг є таке сучасне обладнання:

Прилад STA – комп’ютерна анестезія безболісно і непомітно для пацієнта

Сканер 3 Shape – універсальна система створення цифрових моделей коронок, імплантів, брекет систем з точністю до 6,9 мікрон

П’єзотом NSK – ультразвуковий апарат для безболісних найскладніших видалень зубів з мінімальною травмою

Лазер Lite Medics – забезпечує якісне хірургічне, терапевтичне, косметичне (відбілювання) лікування

Мікроскоп Calipso – дає можливість бачити приховані каріозні порожнини, тріщини, перфорації при діагностиці та лікуванні кореневих каналів

Прилад Meta Biomed – пломбування гарячою гуттаперчею, яка герметично запечатує не лише основний канал, а і всі відгалуження, чим попереджує розвиток інфекції, кіст та гранульом

Центрифуга A-PRF – щоб отримати власну плазму пацієнта для відновлення та заживлення пошкоджених тканин – дуже ефективно в хірургії та парадонтології

Прилад Vector Paro – ефективне лікування та профілактика захворювань ясен, не травмує емаль та м’які тканини

Sirona X10X Plus – візіограф з дозою випромінювання 10% від звичайного рентгену

Лампа Magenta – якісне фотовідбілювання зубів до 9 тонів

Інтраоральна камера – для збільшеної візуалізації поверхні зубів та слизової оболонки порожнини рота

Цифрові відеоокуляри – мобільний кінотеатр під час лікування дорослих та діточок

Для діточок – акваріум, мультфільми, іграшки, вручення диплому “Самому хороброму”

 

В клініці “Victoria Dent” Вас зустрінуть комфорт та повага!

Наші лікарі

Ми зібрали висококваліфіковану команду з мінімальним досвідом роботи від 5-и років.

Відгуки

Перегляньте усі відгуки у гугл мапс

Запишіться на прийом

    Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі та використання даних на цьому сайті

    Icon
    Написати Написати Image Зателефонувати Image Зателефонувати