ПЛАСТИНКИ ДЛЯ ВИРІВНЮВАННЯ ЗУБІВ

Пластинки для вирівнювання зубів у Києві

Цифрова стоматологія "Victoria Dent" на Печерську

Дефекти прикусу, які виявляються у дитячому віці, слід лікувати негайно, доки щелепа не сформована остаточно. Прикус, що неправильно сформувався, може мати свої наслідки — дефект мови, порушення жувальних функцій, нарешті, це просто серйозний естетичний недолік. Щоб уникнути цього, потрібно виправляти прикус, і для цього є спеціальний метод — лікування зубів пластинками в Києві. Установка пластин на щелепу проводиться в клініці Victoria Dent.

Пластинка та брекети: у чому різниця?

На сьогоднішній день для вирівнювання зубів та корекції прикусу широко використовуються брекет-системи. Яка різниця між цими двома конструкціями?

По-перше, пластинка встановлюється переважно дітям до 12 років, тоді як брекети можна встановити і в пізньому дитячому віці, і дорослим.

По-друге, пластинка впливає на всю щелепу, а вплив брекетів розподіляється лише на зуби.

На відміну від брекетів, платівку можна знімати для їди, гігієнічних процедур і механічного очищення самого апарату. Брекети встановлюються та знімаються тільки фахівцем.

Ефективність пластинки на зуби доведена багаторічною практикою лікування прикусу. Однак, при певній клінічній картині (наприклад, специфічне розташування зубів) її використання може не дати результату, тому досвідчений фахівець одразу порекомендує встановлення брекет-системи.

Як встановлюється платівка на зуби у Києві?

Після первинного огляду ортодонт знімає зліпок щелепи, яким моделюється пластинка. Після встановлення апарата на зуби пацієнт регулярно відвідує лікаря для огляду та регулювання ступеня впливу (регулювати тиск пластинки можна і в домашніх умовах, суворо дотримуючись вказівок фахівця). Швидкість досягнення результату залежить від початкової клінічної картини та самодисципліни пацієнта.

Лікування прикусу пластинками у Києві стоматологією Victoria Dent

У нашій стоматологічній клініці Victoria Dent проводиться корекція прикусу пластинками. Для діагностики та виготовлення апаратом ми використовуємо новітнє обладнання та сучасні екологічно чисті матеріали, що не дратують ротову порожнину. Ми забезпечуємо індивідуальний комфорт до кожного пацієнта та регулярно консультуємо щодо гігієни порожнини рота під час носіння пластинки. Увага! Лікарі стоматології Victoria Dent не дають гарантії швидкого результату у разі низького рівня самодисципліни пацієнта!

Заповніть форму та отримайте знижку!

Мы перезвоним Вам чтобы согласовать точное время записи