Vector therapy in Kiev

Вектор-терапія в Києві

Утворення зубних відкладень, поддесневой бактеріальної плівки, скупчення бактерій на стиках пломб і імплантатів - все це призводить до розвитку захворювань і навіть втрати зубів. Щоб уникнути цього слід регулярно проходити процедури професійного чищення зубів і ясен. Vector-терапія - це сучасна методика з використанням інноваційного ультразвукового апарату. Така терапія проводиться в стоматології Victoria Dent.

Що таке Vector-терапія

Вектор-терапія - це ультразвукова чистка зубів і ясен з застосуванням апарату Vector Paro (Вектор Паро). На відміну від інших методів, чистка зубів ультразвуком має мінімальну ступінь травматичності, а також має масу переваг:
глибокий вплив, що дозволяє очистити не тільки поверхню зуба, але і підясневих простір і прикореневу зону;
безболісність - больові ефекти під час і після процедури відсутні;
безконтактність - вплив ультразвуком відбувається без прямого контакту з зубами і м'якими тканинами, тому ні те, ні інше не пошкоджується. Безконтактність також є перевагою при роботі з імплантатами.
Мінімум протипоказань. Чищення зубів апаратом Вектор Паро дозволена літнім людям і жінкам під час вагітності та лактації.
Мінімум необхідних процедур. Іноді достатньо навіть однієї.

Показання до Vector-терапії

Vector-терапія показана при утворенні зубного каменю, зубного нальоту, поддесневой бактеріальної плівки, а також у випадках, коли пацієнт має протипоказання до інших методів чищення зубів. Vector-терапія показана і в випадках, коли пацієнт має протези на імплантатах.

Vector-терапія в клініці Victoria Dent

В нашій стоматологічній клініці Victoria Dent проводяться процедури чищення зубів апаратом Вектор Паро. З апаратом, що відповідає всім сучасним вимогам і стандартам якості, працюють кваліфіковані фахівці. Поєднання новітніх технологій і досвіду наших лікарів дозволяє нам надати результат, відчутний вже після першої процедури! Наші фахівці також дадуть вам консультацію по догляду за зубами і ротовою порожниною після виконаної процедури.
Made on
Tilda