Laser teeth whitening in Kiev

Лазерне відбілювання зубів

Досягти яскравою і сяючою білизни зубів в домашніх умовах складно. Та й ефект від домашнього відбілювання не зберігається надовго. Для додання усмішці білосніжного відтінку і збереження ефекту на тривалий час є рішення - лазерне відбілювання зубів. Ця безпечна і швидка процедура проводиться в нашій клініці "Вікторія Дент".
Процедура лазерного відбілювання зубів

Що таке лазерне відбілювання зубів

Відбілювання зубів лазером часто плутають з фотовідбілювання. Ці дві процедури дійсно схожі, для обох використовується спеціальний відбілюючий гель. Різниця лише в методах впливу: для однієї використовується світло, для другої - лазер. Але, на відміну від світлової дії, відбілювання лазером не перегрівати зуб, відповідно, ризик виникнення і розвитку пульпіту - мінімальний.

Підготовка до процедури

Насамперед лікар оглядає пацієнта на предмет стану ротової порожнини і наявності протипоказань до лазерного відбілювання. При необхідності проводиться санація ротової порожнини, потім зуби очищаються від зубного каменю і нальоту. Після цього лікар разом з пацієнтом вибирає бажану ступінь освітлення і призначає прийом безпосередньо для процедури.

Переваги лазерного відбілювання зубів

Преимущества отбеливания лазером следующие:

  • процедура занимает не более часа, и за один раз можно осветлить зубы до восьми тонов;
  • высокий уровень безопасности в сравнении с другими видами отбеливания зубов;
  • максимальная эффективность (в частности, полное удаление пигментных пятен);
  • при должном уходе эффект сохраняется до пяти лет.
Важный момент: отбеливающая процедура действует только на "родные" зубы, но не корректирует тон пломб и коронок. Если таковые имеются, особенно на передних зубах, после отбеливания рекомендуется скорректировать тон с помощью виниров.

Протипоказання до лазерному відбілювання зубів

Лазерне відбілювання зубів протипоказане людям з тендітною емаллю і високою стираемостью зубів, що страждають множинним карієсом і пародонтоз. Також не можна вибілювати зуби при алергії на препарати і перші півроку після зняття брекет-систем. Категорично протипоказана процедура лазерного відбілювання неповнолітнім і жінкам в період вагітності і лактації.

Лазерне відбілювання в клініці "Вікторія Дент"

Будь-яка процедура, що носить естетичний характер, пов'язана з певним ризиком, і мінімізувати цей ризик можуть два чинники: наявність високоякісного обладнання і кваліфікація фахівця, який проводить сеанс. Наша стоматологія "Вікторія Дент" має в своєму розпорядженні і сучасною апаратурою, і новітніми препаратами, які відповідають усім стандартам якості, і лікарями - професіоналами і майстрами своєї справи. Завдяки цьому ми гарантуємо кожному пацієнту якість і безпеку лазерного відбілювання в нашій клініці.
Made on
Tilda